Scu

scu
Movie Buff - 274 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 93% Eraserhead (1977) - Rated 18 Oct 2019
90 98% Mulholland Drive (2001) - Rated 18 Oct 2019
85 93% Possession (1981) - Rated 18 Oct 2019
80 84% Intolerance (1916) - Rated 14 Oct 2019
80 84% The Birth of a Nation (1915) - Rated 14 Oct 2019
40 0% Zeitgeist: The Movie (2007) - Rated 11 Oct 2019
85 93% L'Atalante (1934) - Rated 10 Oct 2019
70 45% La La Land (2016) - Rated 10 Oct 2019
75 66% Lady Bird (2017) - Rated 10 Oct 2019
75 66% Sunset (2019) - Rated 10 Oct 2019