Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Seaaye

Film Freak - 526 Film Ratings

Member Since: Jul 6, 2018

Bio: I have no life.
more Recent Ratings
48 10% Sex Education (2019) - Jun 25, 2019
15 1% C.R.A.Z.Y. (2005) - Jun 24, 2019
78 55% X-Men: First Class (2011) - Jun 12, 2019
60 19% Limitless (2011) - Jun 12, 2019
54 14% Basic Instinct (1992) - Jun 09, 2019
69 34% Gifted (2017) - Jun 06, 2019
80 60% Ben X (2007) - Jun 05, 2019
60 19% I'm Not There (2007) - May 31, 2019
58 16% Yol Arkadaşım (2017) - May 25, 2019
"What the fok is goin' on ¿!"
27 4% Gelecekten Bir Gün (2010) - May 24, 2019