Seanbon15

seanbon15
Movie Buff - 322 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Boulder, Colorado, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 85% Sideways (2004) - Rated 15 Feb 2015
80 71% Juno (2007) - Rated 15 Feb 2015
76 55% The Birdcage (1996) - Rated 15 Feb 2015
74 48% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 15 Feb 2015
48 10% Wild Things (1998) - Rated 15 Feb 2015
78 62% The Birds (1963) - Rated 15 Feb 2015
52 13% Flawless (1999) - Rated 15 Feb 2015
63 22% Red Dragon (2002) - Rated 15 Feb 2015
61 20% Airheads (1994) - Rated 15 Feb 2015
81 75% The Untouchables (1987) - Rated 15 Feb 2015