We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Sebolains

Film Freak - 912 Film Ratings

Member Since: Nov 28, 2012

Location: Waterloo, Ontario, Canada

more Recent Ratings
Check out Sebolains's...
40 0% Darkest Hour (2017) - Sep 30, 2020
50 0% Call Me by Your Name (2017) - Sep 30, 2020
70 0% The Post (2017) - Sep 30, 2020
50 0% Phantom Thread (2017) - Sep 30, 2020
70 0% The Shape of Water (2017) - Sep 30, 2020
90 0% Lady Bird (2017) - Sep 30, 2020
70 0% Annihilation (2018) - Sep 30, 2020
60 0% Coco (2017) - Sep 30, 2020
60 0% Murder on the Orient Express (2017) - Sep 30, 2020
60 0% Table 19 (2017) - Sep 30, 2020