SedaB

sedab
Cinema Addict - 1520 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Savrseni krug (1997) - Rated 24 Jul 2021
65 22% Holidate (2020) - Rated 20 Jan 2021
85 78% Driving Miss Daisy (1989) - Rated 20 Jan 2021
80 65% The Hole (1998) - Rated 20 Jan 2021
100 97% School of Rock (2003) - Rated 20 Jan 2021
60 17% The Hunt (2020) - Rated 15 Jan 2021
85 78% Nomadland (2020) - Rated 14 Jan 2021
70 31% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 11 Jan 2021
80 65% The Descent (2005) - Rated 11 Jan 2021
85 78% Promising Young Woman (2020) - Rated 09 Jan 2021