Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Seethruskin

Celluloid Junkie - 3558 Film Ratings

Member Since: Jun 3, 2011

Location: B.C., Canada

Age: 29

Bio: 7 Favourites
6 Best Ever
5 Love
4 Like
3 Indifferent
2 Dislike
1 Hate
0 Worst Ever
more Recent Ratings
80% Mr. Jealousy (1997) - May 14, 2021
"Chris Eigeman is too good. "
52% Stunts (1977) - May 14, 2021
52% Virginia City (1940) - May 14, 2021
12% Brain on Fire (2016) - May 11, 2021
"The dad needed a chill pill or two for sure. "
12% Bobbie Jo and the Outlaw (1976) - May 11, 2021
52% Yes, God, Yes (2020) - May 11, 2021
52% Borom sarret (1963) - May 09, 2021
80% Xala (1975) - May 09, 2021
"Been there"
5% Konga (1961) - May 08, 2021
"Boring and not enough ape destruction"
52% Idaho Transfer (1973) - May 08, 2021
"Glad Cinephobe is back"