Seliya

seliya
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 40% Love Actually (2003) - Rated 28 Mar 2016
100 80% Truly Madly Deeply (1990) - Rated 28 Mar 2016
95 40% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 28 Mar 2016
20 15% The Mummy (1999) - Rated 28 Mar 2016
10 5% Batman Begins (2005) - Rated 28 Mar 2016
97 55% Transcendence (2014) - Rated 28 Mar 2016
80 25% Code 46 (2003) - Rated 28 Mar 2016
100 80% Gattaca (1997) - Rated 28 Mar 2016
100 80% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 28 Mar 2016
100 80% The Green Mile (1999) - Rated 28 Mar 2016