Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Selma Sen

Movie Buff - 133 Film Ratings

Member Since: May 28, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Selma Sen's...
75 18% Love Actually (2003) - Jun 16, 2019
87 48% Glass (2019) - Jun 16, 2019
75 18% Unbreakable (2000) - Jun 16, 2019
97 94% The Sixth Sense (1999) - Jun 15, 2019
88 54% What Women Want (2000) - Jun 15, 2019
70 13% Easy A (2010) - Jun 15, 2019
84 28% The DUFF (2015) - Jun 15, 2019
60 6% Song One (2015) - Jun 15, 2019
85 37% The Devil Wears Prada (2006) - Jun 15, 2019
90 75% 10 Things I Hate About You (1999) - Jun 15, 2019