SerDaddy

Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: Oct 24, 2019
Check out SerDaddy's...
75 52% | The Faculty (1998) - Oct 25, 2019 |
78 56% | Evolution (2001) - Oct 24, 2019 |
50 13% | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Oct 24, 2019 |
80 66% | Tremors (1990) - Oct 24, 2019 |
60 25% | Anaconda (1997) - Oct 24, 2019 |
85 84% | Galaxy Quest (1999) - Oct 24, 2019 |
85 84% | Gattaca (1997) - Oct 24, 2019 |
85 84% | Predator (1987) - Oct 24, 2019 |
40 6% | Face/Off (1997) - Oct 24, 2019 |
80 66% | Léon: The Professional (1994) - Oct 24, 2019 |