Serbera

serbera
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 33% Good Will Hunting (1997) - Rated 25 Apr 2020
"A sweet movie that you can watch. Cant say great but i enjoyed."
60 13% The Platform (2019) - Rated 22 Apr 2020
70 33% Dredd (2012) - Rated 22 Apr 2020
60 13% Cube (1997) - Rated 29 Mar 2020
"the idea can get the good rate but, characters arent deep enough, plus; ... i dont know too many things are missing."
87 86% Sherlock (2010) - Rated 29 Mar 2020
95 97% Chernobyl (2019) - Rated 29 Mar 2020
86 80% The Machinist (2004) - Rated 29 Mar 2020
76 52% Zootopia (2016) - Rated 29 Mar 2020
60 13% Exam (2009) - Rated 29 Mar 2020
80 63% Memento (2001) - Rated 29 Mar 2020