Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Setenaycevik

Flick Fan - 93 Film Ratings

Member Since: Jul 25, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Setenaycevik's...
90 87% Incendies (2010) - Jul 29, 2018
50 5% The Scorpion King (2002) - Jul 29, 2018
85 75% A Clockwork Orange (1971) - Jul 29, 2018
85 75% A Separation (2011) - Jul 26, 2018
85 75% Vanilla Sky (2001) - Jul 26, 2018
80 56% A.R.O.G (2008) - Jul 25, 2018
75 40% The Emperor's New Groove (2000) - Jul 25, 2018
70 27% Ted (2012) - Jul 25, 2018
95 94% Requiem for a Dream (2000) - Jul 25, 2018
85 75% The Godfather (1972) - Jul 25, 2018