Sezaan

sezaan
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 03 May 2020
Location: Bangladesh
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 94% Klaus (2019) - Rated 03 May 2020
85 52% Charlie (2015) - Rated 03 May 2020
83 38% Premam (2015) - Rated 03 May 2020
87 63% Ford v Ferrari (2019) - Rated 03 May 2020
94 86% Parasite (2019) - Rated 03 May 2020
93 80% Marriage Story (2019) - Rated 03 May 2020
85 52% Into the Wild (2007) - Rated 03 May 2020
90 72% Amélie (2001) - Rated 03 May 2020
83 38% Donnie Darko (2001) - Rated 03 May 2020
95 94% Breaking Bad (2008) - Rated 03 May 2020