ShaBorz

shaborz
Movie Buff - 274 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 75% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 05 Apr 2017
82 90% Jaws (1975) - Rated 05 Apr 2017
80 82% The Dark Knight (2008) - Rated 03 Apr 2017
82 90% The Godfather (1972) - Rated 06 Mar 2017
75 50% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 06 Mar 2017
74 42% American Hustle (2013) - Rated 06 Mar 2017
80 82% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 06 Mar 2017
74 42% Gandhi (1982) - Rated 06 Mar 2017
76 59% Whiplash (2014) - Rated 06 Mar 2017
80 82% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 06 Mar 2017