ShaKha

shakha
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2009
Location: Toronto, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% The Zodiac Killer (2005) - Rated 19 Jul 2009
97 74% Zodiac (2007) - Rated 19 Jul 2009
95 71% Shivers (1975) - Rated 19 Jul 2009
95 71% Rabid (1977) - Rated 19 Jul 2009
75 34% Fast Company (1979) - Rated 19 Jul 2009
100 89% Scanners (1981) - Rated 19 Jul 2009
100 89% The Dead Zone (1983) - Rated 19 Jul 2009
100 89% Videodrome (1983) - Rated 19 Jul 2009
100 89% The Fly (1986) - Rated 19 Jul 2009
100 89% M. Butterfly (1993) - Rated 19 Jul 2009