Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Shadrik

Cinema Addict - 1438 Film Ratings

Member Since: Aug 31, 2008

Location: Germany

Bio: http://www.last.fm/user/Shadrik
more Recent Ratings
74 66% The Virgin Suicides (1999) - Aug 03, 2020
76 74% Palm Springs (2020) - Aug 02, 2020
74 66% The Nice Guys (2016) - Aug 01, 2020
70 51% The Old Guard (2020) - Jul 11, 2020
76 74% Hamilton (2020) - Jul 10, 2020
60 29% Summer Wars (2009) - Jun 14, 2020
75 70% Malcolm X (1992) - Jun 14, 2020
75 70% Girl, Interrupted (1999) - May 24, 2020
78 79% The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - May 24, 2020
75 70% When They See Us (2019) - May 23, 2020