Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Shakesbeard

Movie Buff - 113 Film Ratings

Member Since: Jul 6, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Shakesbeard's...
85 77% The Man from Earth (2007) - Jul 06, 2019
83 67% In Bruges (2008) - Jul 06, 2019
80 52% L.A. Confidential (1997) - Jul 06, 2019
82 63% The Imitation Game (2014) - Jul 06, 2019
80 52% Foxcatcher (2014) - Jul 06, 2019
88 87% The Pianist (2002) - Jul 06, 2019
60 3% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Jul 06, 2019
70 12% Dunkirk (2017) - Jul 06, 2019
50 1% Annihilation (2018) - Jul 06, 2019
70 12% Mindhunters (2004) - Jul 06, 2019