Shalgham

shalgham
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2012
Location: Semnan, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ستاره شناسی، فلسفه ذهن، عرفان، فیزیکِ مدرن (مرگ بر نیوتون)، گرافیتی، نویسندگی زیرِ دوش، خطاطی، موسیقی کلاسیک و سنتی و متال، بازی های کامیپوتری، املت (همچنین از نوعِ نامه‌اش)، پلاتیپوس، ایمو، خودکارِ فابرکاستل، آلمان، شهرسازی، یک لیوان قهوه‌ی برزیلین، قارچِ خام و کتاب‌هایم.

more Recent Ratings

93 84% Lincoln (2012) - Rated 02 Feb 2013
91 78% Django Unchained (2012) - Rated 02 Feb 2013
85 59% Life of Pi (2012) - Rated 02 Feb 2013
77 37% Constantine (2005) - Rated 05 Jan 2013
70 20% Fetih 1453 (2012) - Rated 05 Jan 2013
85 59% A Dangerous Method (2011) - Rated 05 Jan 2013
75 30% 2012 (2009) - Rated 05 Jan 2013
89 70% Warrior (2011) - Rated 05 Jan 2013
85 59% The Social Network (2010) - Rated 05 Jan 2013
78 40% 8 Mile (2002) - Rated 05 Jan 2013