ShaolinMonk

shaolinmonk
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 72% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
92 50% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 14 Aug 2007
90 25% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 25% Jaws (1975) - Rated 14 Aug 2007
92 50% Eurotrip (2004) - Rated 14 Aug 2007
93 61% Fargo (1996) - Rated 14 Aug 2007
95 84% Old School (2003) - Rated 14 Aug 2007
88 4% Kindergarten Cop (1990) - Rated 14 Aug 2007
90 25% The Terminator (1984) - Rated 14 Aug 2007
92 50% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Aug 2007