ShawnTaylor

shawntaylor
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 15% Don't Look in the Basement! (1973) - Rated 02 Jan 2015
70 1% Hostel: Part III (2011) - Rated 02 Jan 2015
85 28% Frankenstein (1994) - Rated 02 Jan 2015
90 40% Carrie (1976) - Rated 02 Jan 2015
90 40% Dracula (1992) - Rated 02 Jan 2015
80 15% Hostel: Part II (2007) - Rated 02 Jan 2015
100 75% Night of the Living Dead (1968) - Rated 02 Jan 2015
100 75% I Spit on Your Grave (2010) - Rated 02 Jan 2015
90 40% Motel Hell (1980) - Rated 02 Jan 2015
80 15% The Serpent and the Rainbow (1988) - Rated 02 Jan 2015