Shayna7281

shayna7281
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 88% The Notebook (2004) - Rated 19 Jul 2015
71% The Wedding Planner (2001) - Rated 19 Jul 2015
10 88% Dangerous Minds (1995) - Rated 19 Jul 2015
10 88% Freedom Writers (2007) - Rated 19 Jul 2015
57% Sliding Doors (1998) - Rated 19 Jul 2015
10 88% Magic Mike XXL (2015) - Rated 19 Jul 2015
40% Magic Mike (2012) - Rated 19 Jul 2015
10 88% The Wedding Singer (1998) - Rated 19 Jul 2015
10 88% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 19 Jul 2015
0% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 19 Jul 2015