Sheba78

sheba78
Movie Buff - 438 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2013
Location: Dublin, Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m a movie nerd who also loves photography and knitting

more Recent Ratings

59% Singin' in the Rain (1952) - Rated 07 Apr 2013
8% Phenomenon (1996) - Rated 07 Apr 2013
23% Superman: The Movie (1978) - Rated 07 Apr 2013
23% The Perfect Storm (2000) - Rated 02 Apr 2013
76% Gentlemen Prefer Blondes (1953) - Rated 02 Apr 2013
39% The Bourne Identity (2002) - Rated 02 Apr 2013
23% Shallow Hal (2001) - Rated 02 Apr 2013
8% Miss Congeniality (2000) - Rated 01 Apr 2013
76% In Bruges (2008) - Rated 01 Apr 2013
76% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 01 Apr 2013