Shinji

shinji
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 58% Schindler's List (1993) - Rated 12 Jun 2016
40 19% Bulletproof Monk (2003) - Rated 12 Jun 2016
90 89% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 12 Jun 2016
70 58% Fight Club (1999) - Rated 12 Jun 2016
80 76% Definitely, Maybe (2008) - Rated 12 Jun 2016
60 39% Half Baked (1998) - Rated 12 Jun 2016
90 89% Mulholland Drive (2001) - Rated 12 Jun 2016
70 58% The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 12 Jun 2016
70 58% Shakespeare in Love (1998) - Rated 12 Jun 2016
20 8% 50 First Dates (2004) - Rated 12 Jun 2016