ShishKabab

shishkabab
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% Dexter (2006) - Rated 09 Jan 2018
70 27% Man of Steel (2013) - Rated 09 Jan 2018
80 60% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 09 Jan 2018
70 27% Body of Lies (2008) - Rated 09 Jan 2018
90 87% Warcraft (2016) - Rated 09 Jan 2018
60 9% Clash of the Titans (2010) - Rated 09 Jan 2018
80 60% Alien (1979) - Rated 09 Jan 2018
80 60% In Bruges (2008) - Rated 09 Jan 2018
80 60% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 09 Jan 2018
60 9% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 09 Jan 2018