Shlaymara

shlaymara
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2007
Location: Serbia and Montenegro
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

15 11% The Rock (1996) - Rated 27 Jan 2013
95 90% The Shining (1980) - Rated 27 Jan 2013
1% Pleasantville (1998) - Rated 27 Jan 2013
70 50% The Hangover (2009) - Rated 27 Jan 2013
4% Mission: Impossible III (2006) - Rated 27 Jan 2013
70 50% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 27 Jan 2013
95 90% Goodfellas (1990) - Rated 27 Jan 2013
90 84% The Thing (1982) - Rated 27 Jan 2013
13 10% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 27 Jan 2013
100 97% Life of Brian (1979) - Rated 27 Jan 2013