Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Shloka

Flick Fan - 34 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2020

Location: India

more Recent Ratings
95 67% Little Women (2019) - Jan 20, 2020
95 67% Wreck-It Ralph (2012) - Jan 20, 2020
95 67% X-Men: Days of Future Past (2014) - Jan 20, 2020
95 67% Ratatouille (2007) - Jan 20, 2020
95 67% Ant-Man (2015) - Jan 20, 2020
90 39% Alice in Wonderland (2010) - Jan 20, 2020
100 92% The Princess Diaries (2001) - Jan 20, 2020
90 39% Slumdog Millionaire (2008) - Jan 20, 2020
100 92% Clueless (1995) - Jan 20, 2020
95 67% Legally Blonde (2001) - Jan 20, 2020