Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Shorey

Movie Buff - 162 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
57 13% James and the Giant Peach (1996) - Sep 19, 2018
75 52% Muppets from Space (1999) - Sep 14, 2018
64 19% Independence Day (1996) - Sep 14, 2018
64 19% The Day After Tomorrow (2004) - Sep 14, 2018
75 52% Johnny English (2003) - Sep 14, 2018
39 8% Shark Tale (2004) - Sep 14, 2018
66 27% Over the Hedge (2006) - Sep 14, 2018
75 52% For the Birds (2000) - Sep 14, 2018
66 27% The Goonies (1985) - Sep 14, 2018
66 27% The Nutty Professor (1996) - Sep 14, 2018