Shortstack

shortstack
Movie Buff - 176 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2012
Location: Woodland Hills, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Huge lover of horror movies, writing and video games. Diablo III for the win!! Also fantasy = awesomeness!! D:

more Recent Ratings

97 79% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 31 Aug 2012
96 75% Juno (2007) - Rated 31 Aug 2012
98 82% The Village (2004) - Rated 31 Aug 2012
100 92% Serenity (2005) - Rated 31 Aug 2012
100 92% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 31 Aug 2012
100 92% The Godfather (1972) - Rated 31 Aug 2012
95 71% Forrest Gump (1994) - Rated 31 Aug 2012
98 82% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 31 Aug 2012
100 92% The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Rated 31 Aug 2012
89 53% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 31 Aug 2012