Shrimpbait

shrimpbait
Movie Buff - 253 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 51% The Green Mile (1999) - Rated 13 Sep 2015
74 56% Ed Wood (1994) - Rated 06 Sep 2015
72 46% Deep Water (2006) - Rated 05 Sep 2015
82 81% Some Like It Hot (1959) - Rated 05 Sep 2015
72 46% Brazil (1985) - Rated 05 Sep 2015
83 82% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 05 Sep 2015
94 98% Harakiri (1962) - Rated 04 Sep 2015
73 51% St. Vincent (2014) - Rated 02 Sep 2015
70 40% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 02 Sep 2015
72 46% Mulholland Drive (2001) - Rated 02 Sep 2015