Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SilverVortex

Film Freak - 513 Film Ratings

Member Since: Feb 16, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out SilverVortex's...
86 56% The Thing (1982) - Feb 22, 2020
90 82% Attack on Titan (2013) - Feb 22, 2020
80 25% Alien: Resurrection (1997) - Feb 18, 2020
80 25% Hot Fuzz (2007) - Feb 18, 2020
78 15% Knowing (2009) - Feb 18, 2020
80 25% 28 Weeks Later... (2007) - Feb 18, 2020
90 82% The Machinist (2004) - Feb 17, 2020
91 91% Inglourious Basterds (2009) - Feb 17, 2020
96 97% Fight Club (1999) - Feb 17, 2020
92 92% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Feb 17, 2020