Simon34

simon34
Movie Buff - 253 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 94% Elite Squad (2007) - Rated 21 Nov 2018
85 96% Silence (2016) - Rated 21 Nov 2018
80 94% Goodfellas (1990) - Rated 21 Nov 2018
70 75% Big Fish (2003) - Rated 21 Nov 2018
70 75% The Descent (2005) - Rated 21 Nov 2018
77 90% Millennium Actress (2001) - Rated 21 Nov 2018
80 94% Tokyo Godfathers (2003) - Rated 21 Nov 2018
77 90% Perfect Blue (1998) - Rated 21 Nov 2018
70 75% Memento (2001) - Rated 21 Nov 2018
68 64% Midnight in Paris (2011) - Rated 21 Nov 2018