Simon74

simon74
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 01 Nov 2012
80 72% No Country for Old Men (2007) - Rated 01 Nov 2012
75 56% Shutter Island (2010) - Rated 01 Nov 2012
65 25% Le pari (1997) - Rated 01 Sep 2012
80 72% Les trois frères (1995) - Rated 01 Sep 2012
70 40% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 01 Sep 2012
80 72% Hot Shots! (1991) - Rated 01 Sep 2012
75 56% Ip Man 2: Legend of the Grandmaster (2010) - Rated 01 Sep 2012
85 87% Ip Man (2008) - Rated 01 Sep 2012
40 6% Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - Rated 01 Sep 2012