Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Sinc Q

Movie Buff - 440 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2020

Location: Germany

more Recent Ratings
76 67% Snowpiercer (2014) - Jun 11, 2021
74 57% Dawn of the Dead (2004) - Jun 11, 2021
64 25% Sweet Virginia (2017) - Jun 11, 2021
71 45% You Were Never Really Here (2017) - Jun 07, 2021
72 50% The Aviator (2004) - Jun 07, 2021
70 40% The Great Gatsby (2013) - Jun 07, 2021
37 3% The Cloverfield Paradox (2018) - Jun 05, 2021
60 16% 10 Cloverfield Lane (2016) - Jun 03, 2021
65 28% Cloverfield (2008) - Jun 03, 2021
44 5% Spiral (2021) - Jun 03, 2021
"-everything -Chris Rock absolute trash performance"