Sinefilizzet

sinefilizzet
Film Freak - 950 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2014
Location: ?zmir, Buca, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Sinefil

more Recent Ratings

84 66% The Expanse (2015) - Rated 15 Jun 2017
83 61% Daredevil (2015) - Rated 15 Jun 2017
81 50% The Hidden Fortress (1958) - Rated 15 Jun 2017
70 7% Zer (2017) - Rated 15 Jun 2017
90 89% Day of Wrath (1943) - Rated 15 Jun 2017
84 66% Narcos (2015) - Rated 15 Jun 2017
85 73% Stranger Things (2016) - Rated 15 Jun 2017
91 92% Kampen om tungtvannet (2015) - Rated 15 Jun 2017
90 89% A Short Film About Killing (1988) - Rated 15 Jun 2017
72 11% The Lookout (2007) - Rated 15 Jun 2017