SirJacKaSS

sirjackass
Movie Buff - 154 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2011
Location: Adana, Turgut Özal, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 54% The Mechanic (2011) - Rated 20 May 2011
96 25% The Wolfman (2010) - Rated 20 May 2011
98 54% The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Rated 20 May 2011
95 15% Tekken (2010) - Rated 20 May 2011
96 25% Sherlock Holmes (2010) - Rated 20 May 2011
98 54% Sherlock Holmes (2009) - Rated 20 May 2011
98 54% Salt (2010) - Rated 20 May 2011
96 25% Nine Miles Down (2009) - Rated 20 May 2011
98 54% Man on Fire (2004) - Rated 20 May 2011
95 15% Green Zone (2010) - Rated 20 May 2011