Sirtaki73

sirtaki73
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% Marie's Story (2014) - Rated 29 Feb 2016
98 71% Whiplash (2014) - Rated 28 Feb 2016
99 90% The Ghost and Mrs. Muir (1947) - Rated 18 Feb 2016
85 11% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 14 Feb 2016
93 25% The Remains of the Day (1993) - Rated 13 Feb 2016
98 71% Happy People: A Year in the Taiga (2010) - Rated 12 Feb 2016
98 71% Okuribito (2008) - Rated 12 Feb 2016
95 35% Inside Out (2015) - Rated 12 Feb 2016
98 71% Black Mirror (2011) - Rated 12 Feb 2016
90 19% Broadchurch (2013) - Rated 12 Feb 2016