Sjw02001

sjw02001
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 87% The Imitation Game (2014) - Rated 14 Feb 2016
97 93% Deadpool (2016) - Rated 14 Feb 2016
95 71% The Hunger Games (2012) - Rated 31 Jan 2016
97 93% Downton Abbey (2010) - Rated 31 Jan 2016
94 54% The Longest Ride (2015) - Rated 31 Jan 2016
90 23% America's Sweethearts (2001) - Rated 31 Jan 2016
95 71% Robin Hood (1973) - Rated 31 Jan 2016
95 71% The Lego Movie (2014) - Rated 31 Jan 2016
94 54% The Legend of Korra (2012) - Rated 31 Jan 2016
96 87% Avatar: The Last Airbender (2005) - Rated 31 Jan 2016