Skategravity

skategravity
Movie Buff - 220 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2016
Location: Lewisville, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 58% The Stepfather (2009) - Rated 15 Nov 2016
100 90% Blue Jay (2016) - Rated 11 Nov 2016
100 90% Krisha (2016) - Rated 30 Oct 2016
"so so good!"
89 60% Nacho Libre (2006) - Rated 28 Sep 2016
96 79% Interstellar (2014) - Rated 21 Sep 2016
77 40% This Is Where I Leave You (2014) - Rated 21 Sep 2016
90 67% Project Almanac (2015) - Rated 21 Sep 2016
90 67% Obvious Child (2014) - Rated 21 Sep 2016
88 59% The Gift (2015) - Rated 21 Sep 2016
99 80% True Detective (2014) - Rated 21 Sep 2016