Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Skbdzi

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 10, 2018

more Recent Ratings
60 90% Shanghai Knights (2003) - Sep 10, 2018
30 30% Grindhouse (2007) - Sep 10, 2018
50 70% Shark Tale (2004) - Sep 10, 2018
60 90% Halloween (1978) - Sep 10, 2018
40 50% Kung Fu Hustle (2004) - Sep 10, 2018
40 50% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Sep 10, 2018
20 10% Bridget Jones's Diary (2001) - Sep 10, 2018
20 10% Thank You for Smoking (2006) - Sep 10, 2018
30 30% Jackie Brown (1997) - Sep 10, 2018
50 70% The Simpsons Movie (2007) - Sep 10, 2018