Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Sker

Cinema Addict - 1316 Film Ratings

Member Since: Nov 10, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
71 70% When We Were Kings (1996) - Nov 10, 2019
65 38% The King (2019) - Nov 09, 2019
60 25% My Neighbors the Yamadas (1999) - Nov 09, 2019
70 63% Bohemian Rhapsody (2018) - Nov 09, 2019
72 75% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Nov 09, 2019
59 22% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Oct 13, 2018
59 22% Hercules (2014) - Oct 02, 2018
63 33% Thor: The Dark World (2013) - Oct 02, 2018
72 75% Me and Earl and the Dying Girl (2015) - Oct 02, 2018
70 63% It (2017) - Oct 02, 2018