Skywalker74

skywalker74
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 20% The Other Boleyn Girl (2008) - Rated 02 Sep 2017
72 4% Fools Rush In (1997) - Rated 02 Sep 2017
90 75% It (1990) - Rated 02 Sep 2017
85 50% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 02 Sep 2017
82 33% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 02 Sep 2017
79 12% King Kong (2005) - Rated 02 Sep 2017
85 50% RoboCop (1987) - Rated 02 Sep 2017
92 87% Gremlins (1984) - Rated 02 Sep 2017
86 62% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 02 Sep 2017
82 33% Along Came Polly (2004) - Rated 02 Sep 2017