Sleary

sleary
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2014
Location: Metuchen, New Jersey, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% The Usual Suspects (1995) - Rated 12 Feb 2014
85 50% The Rock (1996) - Rated 10 Feb 2014
90 74% The Apartment (1960) - Rated 06 Feb 2014
88 63% The Departed (2006) - Rated 06 Feb 2014
87 60% Double Indemnity (1944) - Rated 28 Jan 2014
80 29% Lone Survivor (2013) - Rated 28 Jan 2014
90 74% Reservoir Dogs (1992) - Rated 13 Jan 2014
85 50% Drive (2011) - Rated 13 Jan 2014
92 85% Night of the Living Dead (1968) - Rated 13 Jan 2014
80 29% Anchorman 2: The Legend Continues (2013) - Rated 13 Jan 2014