SlingBack101

slingback101
Movie Buff - 157 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 52% Toy Story 3 (2010) - Rated 17 Feb 2012
65 12% The Hangover (2009) - Rated 16 Feb 2012
73 29% Romeo Must Die (2000) - Rated 16 Feb 2012
70 23% The Incredible Hulk (2008) - Rated 16 Feb 2012
75 33% Zombieland (2009) - Rated 16 Feb 2012
80 52% Night at the Museum (2006) - Rated 16 Feb 2012
80 52% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 16 Feb 2012
78 43% Angels in the Outfield (1994) - Rated 16 Feb 2012
90 82% City of God (2002) - Rated 16 Feb 2012
79 46% White Chicks (2004) - Rated 16 Feb 2012