Slogax

Recent Ratings
Check out Slogax's...
82 53% | Sing Street (2016) - Apr 23, 2022 |
77 36% | Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) - Apr 23, 2022 |
92 92% | Everything Everywhere All at Once (2022) - Apr 23, 2022 |
79 41% | tick, tick... BOOM! (2021) - Mar 22, 2022 |
85 61% | The Prestige (2006) - Mar 22, 2022 |
67 12% | Encanto (2021) - Mar 22, 2022 |
77 36% | West Side Story (2021) - Mar 22, 2022 |
90 86% | Turning Red (2022) - Mar 22, 2022 |
80 45% | The Batman (2022) - Mar 22, 2022 |
67 12% | Spider-Man: No Way Home (2021) - Mar 22, 2022 |