Slosh

slosh
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2012
Location: Memphis, TN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 83% Fight Club (1999) - Rated 12 Dec 2012
84 83% The Shining (1980) - Rated 12 Dec 2012
69 42% Cool Runnings (1993) - Rated 12 Dec 2012
76 57% Rear Window (1954) - Rated 12 Dec 2012
78 67% Airplane! (1980) - Rated 12 Dec 2012
83 77% Coraline (2009) - Rated 12 Dec 2012
64 24% Jumanji (1995) - Rated 12 Dec 2012
80 69% Taken (2008) - Rated 12 Dec 2012
75 51% Pineapple Express (2008) - Rated 12 Dec 2012
67 36% Speed (1994) - Rated 12 Dec 2012