Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Slow2Final

Movie Buff - 112 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Slow2Final's...
84 59% Casablanca (1942) - Feb 05, 2020
83 45% Up in the Air (2009) - Jan 23, 2020
81 27% Sausage Party (2016) - Jan 23, 2020
81 27% Quarantine (2008) - Jan 23, 2020
82 33% Old School (2003) - Jan 23, 2020
87 89% Office Space (1999) - Jan 23, 2020
86 80% October Sky (1999) - Jan 23, 2020
84 59% My Cousin Vinny (1992) - Jan 23, 2020
84 59% Kung Fury (2015) - Jan 23, 2020
76 10% The Interview (2014) - Jan 23, 2020