SmashMaster

smashmaster
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86% Princess Mononoke (1997) - Rated 30 Apr 2017
10 96% Rick and Morty (2013) - Rated 29 Apr 2017
70% One Punch Man (2015) - Rated 29 Apr 2017
70% Unforgiven (1992) - Rated 24 Apr 2017
70% Office Space (1999) - Rated 23 Apr 2017
70% Dark City (1998) - Rated 23 Apr 2017
52% The Fifth Element (1997) - Rated 23 Apr 2017
70% Young Frankenstein (1974) - Rated 23 Apr 2017
52% American Psycho (2000) - Rated 23 Apr 2017
52% Escape from New York (1981) - Rated 23 Apr 2017