SmokedBarrel

smokedbarrel
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2009
Location: Somewhere in Morocco, Morocco, Morocco
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: what?What?!WHAT?!?

more Recent Ratings

80 50% Signs (2002) - Rated 08 Jan 2009
90 66% American Psycho (2000) - Rated 08 Jan 2009
70 33% The 400 Blows (1959) - Rated 08 Jan 2009
95 83% Blade Runner (1982) - Rated 08 Jan 2009
95 83% Fargo (1996) - Rated 08 Jan 2009
10 4% Biker Boyz (2003) - Rated 08 Jan 2009
40 12% American Pie Presents: The Naked Mile (2006) - Rated 08 Jan 2009
60 20% Transformers (2007) - Rated 08 Jan 2009
90 66% Miller's Crossing (1990) - Rated 08 Jan 2009
70 33% Lord of War (2005) - Rated 08 Jan 2009