Smoth

Bio: Movies are like wine. I enjoy both in excess.
Check out Smoth's...
88 97% | Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Jan 02, 2020 |
64 5% | Hustlers (2019) - Jan 02, 2020 |
40 1% | Zombieland: Double Tap (2019) - Jan 02, 2020 |
88 97% | Knives Out (2019) - Jan 01, 2020 |
85 94% | The Irishman (2019) - Dec 31, 2019 |
89 98% | Parasite (2019) - Dec 31, 2019 |
90 98% | The Lighthouse (2019) - Dec 31, 2019 |
87 96% | Marriage Story (2019) - Dec 13, 2019 |
84 90% | Harold and Maude (1971) - Dec 13, 2019 |
98 99% | Hereditary (2018) - Aug 17, 2019 |