Snafuy

snafuy
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% The Imitation Game (2014) - Rated 03 Mar 2018
70 41% Ponyo (2008) - Rated 03 Mar 2018
80 62% Thank You for Smoking (2006) - Rated 03 Mar 2018
90 86% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 03 Mar 2018
80 62% The Dark Knight (2008) - Rated 03 Mar 2018
60 27% Trading Places (1983) - Rated 03 Mar 2018
10 4% Dumb and Dumber (1994) - Rated 03 Mar 2018
70 41% Brave (2012) - Rated 03 Mar 2018
70 41% Escape from New York (1981) - Rated 03 Mar 2018
90 86% The Blues Brothers (1980) - Rated 03 Mar 2018