SoKalKyle
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: love sci fi
Recent Ratings
Check out SoKalKyle's...
100 89% | What's Up, Doc? (1972) - Rated 11 Nov 2018 |
100 89% | Singin' in the Rain (1952) - Rated 11 Nov 2018 |
100 89% | Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - Rated 11 Nov 2018 |
100 89% | Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Rated 11 Nov 2018 |
100 89% | The Day the Earth Stood Still (1951) - Rated 11 Nov 2018 |
100 89% | Battlestar Galactica (2003) - Rated 11 Nov 2018 |
99 70% | Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) - Rated 11 Nov 2018 |
90 26% | Paul (2011) - Rated 11 Nov 2018 |
90 26% | Lost in Space (1998) - Rated 11 Nov 2018 |
95 41% | Wonder Woman (2017) - Rated 11 Nov 2018 |